KONST / Litografier / Färglitografi 14929146
nr 1492 9146
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Kompostiion. Signerad, färglitografi, numrerad 33/99, daterad -88. Bladets mått: 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 48x38 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:11:58
26/9 17:42:50
100 kr
26/9 17:51:17
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner